Нова Каховка
C

» » Ірина Салтикова: "Громадська рада - чудова площадка для донесення ідей по розвитку міста"

Ірина Салтикова: "Громадська рада - чудова площадка для донесення ідей по розвитку міста"

На засіданні Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради 15 березня відбулися вибори голови.

 

Чимало часу Громадська рада у Каховці працювала без голови, а виконуючим обов'язки був заступник голови Олександр Назарук.

 

На голосування були висунуті 3 кандидатури: Ірина Салтикова, Наталія Капустіна та Тетяна Паршикова. В результаті, перемогу із більшістю голосів здобула Ірина Салтикова (14 з 23).

 

Вона з 2016 року є головою правління ОСББ «Велика Куликовська, 92». Жінка має дві вищі освіти за фахом «Фінанси» і «Право». Бере активну участь у громадському житті міста. Так, в рамках «Бюджету участі-2017» її проект з установки спортивного майданчика зайняв перше місце і був реалізований. Ірина - член ГО «Каховська ініціатива».

 

Після обрання нова голова Громадської ради подякувала членам ради за довіру і пообіцяла активно відстоювати інтереси суспільства. Про її погляди на роботу Громадської ради у місті, перші кроки на новій посаді та про бажання змін у Каховці в цілому, - далі в інтерв’ю.


Ірина Салтикова: "Громадська рада - чудова площадка для донесення ідей по розвитку міста"

Ірино, з чого розпочалась ваша громадська діяльність?

 

З допомоги у зборі необхідний речей для Майдану 2013/14 років, потім волонтерська діяльність та допомога армії, робота у виборчому штабі одного з кандидатів у Президенти на виборах восени 2014 року, далі була участь у проекті «Громадський бюджет».

 

- Чому Ви вирішили увійти до складу Громадської ради?

 

- Вважаю, що Громадська рада - чудова площадка для донесення ідей по розвитку міста.

 

- Які питання першочергово розглядатиме Громадська рада у перспективі?

 

- Це питання надання медичних послуг населенню та їх якість. Звісно, благоустрій нашого міста, надання комунальних послуг населенню.

 

- На Вашу думку, що потрібно зробити для ефективної роботи ради?

 

- Донести до членів Громадської ради наші права, повноваження, можливості. Це дуже важливо, адже без розуміння нами своїх повноважень, Громадська рада так і не стане ефективною структурою, що може принести користь громаді. Також необхідне налагодження зворотного зв'язку між виконавчою владою міста та громадянами

 

- Розкажіть, будь ласка, про ваші перші кроки як голови Громадської ради

 

- Залучення експертів для проведення ряду навчальних заходів для членів Громадської ради з метою розуміння власних повноважень та можливостей. Необхідно визначити регламент роботи Громадської ради шляхом обговорення та прийняття. І звісно маємо розробити  реальну Стратегію роботи Громадської ради.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.