Нова Каховка
C

» » У школах і дитячих садках Таврійська закінчуються ліміти газу на опалення

У школах і дитячих садках Таврійська закінчуються ліміти газу на опалення

У школах і дитячих садках Таврійська закінчуються ліміти газу на опалення До кінця березня в школі № 7 залишилось використати 1 тисячу кубометрів природного газу із 4 тисяч виділених на місяць для шкільної котельні. За інформацією директора школи Лілії Грішагіної, щоб вкластися в ліміт, доводиться економити, через що температура в класах на ранок понеділка не перевищувала 10 градусів.  Як розповіла директор на апаратній нараді в Таврійському виконкомі 19 березня, новокаховський міський відділ освіти попередив про необхідність не виходити за межи ліміту.

 

До того ж, міськво проінформувало Таврійський місквиконком, що в квітні-жовтні ліміти газу для котелень шкіл і дитячих садків закладатися не будуть.

 

Міський голова Таврійська Микола Різак зауважив, що для школи №7 необхідно 4 тисячі кубометрів газу на тиждень, а не на місяць. Тому в першу чергу треба думати про здоров’я дітей, і забезпечувати температуру відповідно до санітарних норм.

 

За словами Віктора Нестеровича, директора школи № 5, до кінця тижня відведеного закладу ліміту газу вистачить. Проте, з квітня тут складеться така ж ситуація, як і в школі № 7, якщо тільки відділ освіти не вирішить проблему забезпечення навчальних закладів теплом.

 

Економлять газ і в дитсадку «Джерельце». За словами завідуючої закладом Лідії Зорі, на ранок понеділка температура на другому поверсі все одно становила плюс 16 градусів, на першому ­– плюс 18.  Це при тому, що останнім часом садочок відвідують майже 230 дітей щодня.

 

Найбільш благополучна ситуація в яслах-садку «Дзвіночок». За даними, які озвучила  на апаратній нараді завідуюча Юлія Гарькава, температура в групах тримається на позначці плюс 20-21 градус.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.