Нова Каховка
C

» » Раду голів ОСББ створили в Новій Каховці

Раду голів ОСББ створили в Новій Каховці

Раду голів ОСББ створили в Новій КаховціРаду голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів при міському голові створили в Новій Каховці. Відповідне розпорядження №92-р мер Володимир Коваленко підписав 13 березня.

 

До складу ради увійшли 15 керівників ОСББ і ЖБК, очолила її Ольга Рашевська, голова правління ЖБК «Іскра».

 

Рада голів ОСББ створена з метою сприяння розвиткові та підтримці об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів у місті Нова Каховка, сказано в розпорядженні міського голови.

 

Нагадаємо, що в Новій Каховці з 2016 року діє громадська організація «Сприяння діяльності ОСББ», яку очолює Володимир Воробчук.

 

До складу ГО входять 27 чоловік: голів, членів правління, бухгалтерів об’єднань співвласників. Організація консультує мешканців житлових будинків, роз'яснює їм права і обов'язки керівників ОСББ, положення законодавства про ЖКГ. 

 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарі

Alex Lats 23 березня 2018 08:37
ОСББ это выдумки еврейской мафии и для народа в этом ничего хорошего нет. Паразиты влязят в ОСББ и потом просто тупо жрут за счет жителей!
  • Нравится
  • 0

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.