Нова Каховка
C

» » На Херсонщині з несумлінних батьків стягнули майже 4 млн аліментів

На Херсонщині з несумлінних батьків стягнули майже 4 млн аліментів

На Херсонщині з несумлінних батьків стягнули майже 4 млн аліментівХерсонська юстиція продовжує активно працювати над реалізацією Закону #ЧужихДітейНеБуває.

 

Так, у Великооолександрівському районі чоловік не платив гроші своїм двом дітям. Сумління прокинулось у ньому після того, як державний виконавець склав на боржника протокол про адміністративне правопорушення, яке передбачено Законом про посилення відповідальності неплатників аліментів

 

Вже наступного дня чоловік у присутності виконавця передав колишній дружині усю заборгованість. А це 38 тис 624 грн 45 коп. І пообіцяв надалі справно та вчасно сплачувати аліменти.

 

Як повідомляє начальник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський, державні виконавці продовжують рейди зі стягнення аліментів. Так, з 1 по 13 березня перевірили майновий стан 566 боржників.

 

У ході рейдів виконавці описали 1/6 частину квартири, 1 автомобіль та 1 одиницю рухомого майна. У 150 злісних неплатників аліментів майна взагалі немає.

 

Злякавшись відповідальності, 91 боржник одразу сплатив всі необхідні кошти. Ще 180 осіб частково покрили власні борги.

 

Усього ж з початку березня стягнуто аліментів на суму 3 902 401 грн.

 

Окрім цього, державні виконавці Херсонської юстиції:

 

  • винесли 63  постанови про арешт майна боржників;
  • оголошено у розшук 5 транспортних засобів неплатників;
  • винесено 1966 постанов про тимчасове обмеження боржника  у праві виїзду за межі України;
  • винесено 1964 постанови про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві керування транспортними засобами;
  • винесено 1966 постанов про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві користування зброєю, пристроями для відстрілу патронів та у праві полювання;
  • до суду направили 329 протоколів про вчинення боржниками  адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 183-1 КУпАП, які перебувають на розгляді.

 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.