Нова Каховка
C

» » Каховську ГЕС перевірили на готовність до льодоходу, повені та паводків

Каховську ГЕС перевірили на готовність до льодоходу, повені та паводків

Каховську ГЕС перевірили на готовність до льодоходу, повені та паводків

Перевірка готовності до льодоходу, повені та паводків філії «Каховська ГЕС ім. Непорожнього» ПАТ «Укргідроенерго» та ВП «Каховський судноплавний шлюз» була проведена в п'ятницю, 16 березня, комісією Новокаховського міськвідділу ДСНС та міського управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту відповідно до розпорядження міського голови. Про це інформує Новокаховський МВ ГУ ДСНС.

Каховську ГЕС перевірили на готовність до льодоходу, повені та паводків 

Того ж дня новокаховські рятувальники провели спільні навчання із співробітниками Каховської ГЕС в рамках аварійно-рятувального обслуговування. На таких навчаннях розігрується один зі сценаріїв ймовірного розвитку надзвичайних ситуацій, які ліквідовуються спільними зусиллями. Цього разу відпрацювали гасіння умовної пожежі в закритому розподільчому пристрої діями добровільної пожежної дружини та рятувальниками 17-ї ДПРЧ. За результатами навчання поставлена мета була досягнута в повному обсязі.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарі

Alex Lats 18 березня 2018 15:02
Если дамбу прорвет, то уже ничего не поможет))))а пожарники зачем, кошек с камышей снимать?
  • Нравится
  • 0

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.