Новая Каховка
C

» » Каховську ГЕС перевірили на готовність до льодоходу, повені та паводків

Каховську ГЕС перевірили на готовність до льодоходу, повені та паводків

Каховську ГЕС перевірили на готовність до льодоходу, повені та паводків

Перевірка готовності до льодоходу, повені та паводків філії «Каховська ГЕС ім. Непорожнього» ПАТ «Укргідроенерго» та ВП «Каховський судноплавний шлюз» була проведена в п'ятницю, 16 березня, комісією Новокаховського міськвідділу ДСНС та міського управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту відповідно до розпорядження міського голови. Про це інформує Новокаховський МВ ГУ ДСНС.

Каховську ГЕС перевірили на готовність до льодоходу, повені та паводків 

Того ж дня новокаховські рятувальники провели спільні навчання із співробітниками Каховської ГЕС в рамках аварійно-рятувального обслуговування. На таких навчаннях розігрується один зі сценаріїв ймовірного розвитку надзвичайних ситуацій, які ліквідовуються спільними зусиллями. Цього разу відпрацювали гасіння умовної пожежі в закритому розподільчому пристрої діями добровільної пожежної дружини та рятувальниками 17-ї ДПРЧ. За результатами навчання поставлена мета була досягнута в повному обсязі.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментарий

Alex Lats 18 марта 2018 15:02
Если дамбу прорвет, то уже ничего не поможет))))а пожарники зачем, кошек с камышей снимать?
  • Нравится
  • 0

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.