Нова Каховка
C

» » Шевченківські дні у Каховці

Шевченківські дні у Каховці

Шевченківські дні у КаховціУкраїна відзначає 204-ту річницю народження Тараса Григоровича Шевченка. Каховська міська універсальна бібліотека традиційно приєдналась до цієї події і запросила всіх бажаючих, любителів поезії Тараса Шевченка на гурман-вечір «Шевченкова хата», який відбувся 14 березня.


Цього дня в міській бібліотеці людно. На гурман-вечір «Шевченкова хата» в читальному залі бібліотеки зібрались слухачі «Університету третього віку». 

 

З основними подіями життя і творчості Кобзаря ознайомила присутніх медіа-презентація. Уважно прослухали поезії Тараса Шевченка у виконанні відомих сучасних артистів, здійснили відеоподорож «Пам'ятники Тарасу Шевченку в Україні та світі», ознайомилися з книжковою виставкою «Хто Шевченка прочитав, той багатший серцем став» і за порадою працівників бібліотеки підібрали для себе цікаві книжки про видатного українського поета для читання вдома.

 

Звісно, по завершенню не обійшлось без емоційних обговорень творів Кобзаря та значення його творчості сьогодні.

Шевченківські дні у Каховці


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.