Нова Каховка
C

» » Нова Каховка за рівнем заробітних плат вкотре пасе задніх

Нова Каховка за рівнем заробітних плат вкотре пасе задніх

За словами першого заступника міського голови Леоніда Чурсинова, наприкінці минулого року вона в середньому становила 5486 грн/міс., тоді як у середньому по області вона вже давно наблизилась до 6000 грн.

 

— Заборгованість по зарплаті у нас тримається на одному рівні: 156,7 тис. грн. Вона виникла на ТОВ «Новокаховський електромеханічний завод», щодо якого ще 12 червня 2017 року було прийняте рішення Господарського суду Херсонської області про визнання банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури. Крім того, торік міською робочою групою з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення було виявлено 319 неоформлених найманих працівників, з якими роботодавці уклали трудові угоди. Кількість створених постійних нових робочих місць за минулий рік склала 688 одиниць, що на 139 більше, ніж у 2016 році, — зазначив Леонід Чурсинов.

 

Озвучені ним результати роботи міста за минулий рік викликали критику з боку міського голови Володимира Коваленка на останньому засіданні виконавчого комітету міськради. «Коли в Голій Пристані показники зарплати є вдвічі більшими ніж у нас, тут виникає елемент неповаги, на якій ми живемо. Особисто я не впевнений, що у Новій Каховці такі маленькі зарплати, — наголосив він. — Чому не лише рівень зарплати, а й спортивні показники в тому ж Нижньосірогозському районі кращі, ніж у нас? Кожного разу ловлю себе на думці: а що стоїть за всією цією статистикою? Бо хотілося б бачити більше конкретних речей. Наприклад, де в нас у місті є ендокринолог? Де програма, щоб затягнути його до Нової Каховки? Де взагалі програма заохочення спеціалістів?».

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.