Нова Каховка
C

» » Тавричанська та Зелонопідська ОТГ найбільш фінансово спроможні серед херсонських громад, - оцінка експертів

Тавричанська та Зелонопідська ОТГ найбільш фінансово спроможні серед херсонських громад, - оцінка експертів

Тавричанська та Зелонопідська ОТГ найбільш фінансово спроможні серед херсонських громад, - оцінка експертів

Експерти проаналізували фінансову спроможність ОТГ Херсонщини, перша в загальному рейтингу Тавричанська громада, за нею - Зеленопідська.

 

Зростають власні доходи і об’єднаних громад Херсонської області. Про це свідчать дані оцінки фінансової спроможності ОТГ, підготовлених експертами Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні (за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та проекту SKL International).

 

У розрахунку на одного мешканця 12 громад регіону, які працювали у минулому році на прямих міжбюджетних відносинах з державним бюджетом,  такий показник збільшився на 1893,1 грн та склав 3293,2 грн (у тому числі: по 11-ти ОТГ, утворених у 2016 році цей показник зріс у 2,4 рази та становить 3327,2 грн, а по 1-й ОТГ, утвореній у 2015 році – на 35,5% і становить 2461,5 грн).

 

ОТГ Херсонщини у 2017 році змогли спрямувати кошти на проведення капітальних видатків в сумі 84231,5 тис. грн, що в розрахунку на 1 жителя становить 1054,2 гривень.

 

Найбільша штатна чисельність працівників місцевої ради затверджена Каланчацькою ОТГ - 82 особи, найменша - Зеленопідською та Музиківською ОТГ - по 31 особі (станом на 01.07.2017 р.).

 

Виходячи з розрахунку чисельності населення громад та чисельності службовців, можна зазначити, що найбільше навантаження на 1 службовця з надання послуг у Чаплинській ОТГ - 221 особа; найменше - у Мирненській ОТГ – 76 осіб.

 

За підсумками 2017 року найбільша питома вага видатків на утримання службовців у фінансовому ресурсі ОТГ (без урахування трансфертів) припадає на бюджет Кочубеївської ОТГ – 41 %, найменша - на бюджети Каланчацької та Чаплинської ОТГ - по 15 %.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.