Новая Каховка
C

» » Тавричанська та Зелонопідська ОТГ найбільш фінансово спроможні серед херсонських громад, - оцінка експертів

Тавричанська та Зелонопідська ОТГ найбільш фінансово спроможні серед херсонських громад, - оцінка експертів

Тавричанська та Зелонопідська ОТГ найбільш фінансово спроможні серед херсонських громад, - оцінка експертів

Експерти проаналізували фінансову спроможність ОТГ Херсонщини, перша в загальному рейтингу Тавричанська громада, за нею - Зеленопідська.

 

Зростають власні доходи і об’єднаних громад Херсонської області. Про це свідчать дані оцінки фінансової спроможності ОТГ, підготовлених експертами Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні (за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та проекту SKL International).

 

У розрахунку на одного мешканця 12 громад регіону, які працювали у минулому році на прямих міжбюджетних відносинах з державним бюджетом,  такий показник збільшився на 1893,1 грн та склав 3293,2 грн (у тому числі: по 11-ти ОТГ, утворених у 2016 році цей показник зріс у 2,4 рази та становить 3327,2 грн, а по 1-й ОТГ, утвореній у 2015 році – на 35,5% і становить 2461,5 грн).

 

ОТГ Херсонщини у 2017 році змогли спрямувати кошти на проведення капітальних видатків в сумі 84231,5 тис. грн, що в розрахунку на 1 жителя становить 1054,2 гривень.

 

Найбільша штатна чисельність працівників місцевої ради затверджена Каланчацькою ОТГ - 82 особи, найменша - Зеленопідською та Музиківською ОТГ - по 31 особі (станом на 01.07.2017 р.).

 

Виходячи з розрахунку чисельності населення громад та чисельності службовців, можна зазначити, що найбільше навантаження на 1 службовця з надання послуг у Чаплинській ОТГ - 221 особа; найменше - у Мирненській ОТГ – 76 осіб.

 

За підсумками 2017 року найбільша питома вага видатків на утримання службовців у фінансовому ресурсі ОТГ (без урахування трансфертів) припадає на бюджет Кочубеївської ОТГ – 41 %, найменша - на бюджети Каланчацької та Чаплинської ОТГ - по 15 %.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.