Нова Каховка
C

» » У Бериславському районі до комунальної власності передали дві школи

У Бериславському районі до комунальної власності передали дві школи

У Бериславському районі до комунальної власності передали дві школи

Передати безоплатно до комунальної власності Лиманецької і Милівської сільських громад НВК «Чайкинська загальноосвітня школа І ступеня — дошкільний навчальний заклад» і майновий комплекс закритої Суханівської ЗОШ І ступеня вирішила Бериславська райрада.

 

Шкільне відділення у чайкинському НВК призупинило свою діяльність з 1 вересня 2017 року. «На той час там навчалася лише одна дитина. Їй ми організували підвезення до Лиманецької школи. Дошкільне ж відділення працюватиме і далі, хоча демографічна ситуація у селі дуже непроста. Починаючи з 2011 року, там народжувалося [щороку] лише від 0 до 3 дітей. Тож, розглянувши відповідне клопотання Лиманецьої сільської ради і провівши соціально-економічний аналіз даного НВК, ми рекомендували райраді безоплатно передати комплекс із спільної власності територіальних громад району Лиманецькій громаді. З єдиною умовою — зберегти діяльність там дошкільного закладу. Тим більше, що для дітей там створені всі необхідні умови і проведені поточні ремонти», — констатує начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталя Стаднік.

 

Через відсутність дітей у січні п. р. розпорядженням голови РДА Олександра Гомона з освітньої мережі району було остаточно виведено Суханівську школу. Нагадаємо, що з дев’ятирічки до початкової ЗОШ її було реорганізовано ще у 2004 році. А нещодавно районна рада прийняла рішення про припинення діяльності цього закладу шляхом ліквідації.

 

— Через це виникла потреба в клопотанні перед Милівською сільрадою щодо безоплатного прийняття майнового комплексу школи до комунальної власності їх територіальної громади, — пояснив начальник юридичного відділу райради Олександр Чечін.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.