Новая Каховка
C

» » Лігу сільських чемпіонів з футзалу серед жінок виграла бериславська «Славія»

Лігу сільських чемпіонів з футзалу серед жінок виграла бериславська «Славія»

Лігу сільських чемпіонів з футзалу серед жінок виграла бериславська «Славія» 10 березня в місті Берислав в спорткомплексі "Юність" районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відбувся фінал обласної Колосіади Херсонщини «Ліга сільських чемпіонів» 2018 року з футзалу серед аматорських команд жінок. Змагання  проводила обласна територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» як відкриту першість організації. Про це повідомляє прес-служба ГО «ВФСТ «Колос» у Херсонській області.

У змаганні узяли участь 4 провідних жіночих аматорських команд Херсонщини: «Славія» (Бериславський район), «Колос/Кристал» (Херсон), «Авангард» (Каховка) та «Таврія» (Нова Каховка).

Здобувши 3 перемоги, чемпіонками «Ліги сільських чемпіонів» з футзалу серед аматорських команд жінок 2018 року стала команда «Славія».

Срібний призер – «Авангард», бронзовий – «Таврія».

Команди-призерки змагань були нагороджені пам’ятними кубками і дипломами, а гравці цих команд медалями і дипломами Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» у Херсонській області.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.