Новая Каховка
C

» » У новокаховських депутатів-підриємців не вистачає грошей на квіти для жінок?

У новокаховських депутатів-підриємців не вистачає грошей на квіти для жінок?

Депутат Новокаховської міської ради Параскева Джуманіязова опубліковала в Фейсбуці розпорядження міського голови № 86 від 5.03.18 р. «Про затвердження кошторису витрат по підготовці та проведенню в місті Нова Каховка Міжнародного жіночого дня 8 березня».

У новокаховських депутатів-підриємців не вистачає грошей на квіти для жінок?

«Шановні жінки міста Нова Каховка, вас привітала Новокаховська громада зі святом весни, будьте вдячні платникам податків!


Бідні наші депутати - підприємці, жінкам на квіти не вистачило власних коштів.


О, це і є справжній піар, за рахунок платників податків!», - прокоментувала Джуманіязова цей документ.

 

Вона також оприлюднила фотографію радників мера і депутатів із промерської більшості, серед яких відомі у місті підприємці Юрій Власов, Віталій Кубатко, Віталій Перетятько, Олександр Афанасьєв, Сергій Хоменко та директор комунального ринку Сергій Євстратов, що позують з однаковими букетами тюльпанів. Мабуть, це і є ті самі «бюджетні квіти», на які з міської казни витратили 10 тис. грн.  

У новокаховських депутатів-підриємців не вистачає грошей на квіти для жінок?

 

ЧИТАЙТЕ: Новокаховские депутаты от БПП и Оппоблока не гнушаются пиаром за счет громады

 

Як тут не згадати, що Борис Сіленков, під час перебування міським головою Нової Каховки, за особисті кошти купував квіти і особисто розвозив їх по установах, щоб подарувати жінкам напередодні 8 березня.

 

Але за нинішнього мера Володимира Коваленка (який, до речі, отримує нічогеньку зарплату) його команда так звикла до відвертого піару за бюджетні кошти, що на такі вчинки вже нездатна.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.