Нова Каховка
C

» » Новокаховчанки були найсильнішими на шаховому турнірі в Херсоні

Новокаховчанки були найсильнішими на шаховому турнірі в Херсоні

Новокаховчанки були найсильнішими на шаховому турнірі в Херсоні

Шаховий турнір «Меморіал  Е.М. Будовича» пам’яті  першого директора шахово-шашкового клубу (черговий етап Всеукраїнського Кубку «Шахові легенди України») відбувся 2-4 березня в Херсонській дитячо-юнацькій спортивній школі з шахів і шашок. Про це повідомляє центральний спортивний портал Херсонської області.


У турнірі взяли  участь найсильніші шахісти Миколаєва, Києва, Херсона, Тернополя та інших міст України. 

Змагання проводилися в двох групах – А і Б.  У турнірі «А» брали участь усі бажаючі, без вікових обмежень – 50 учасників. У турнірі «Б» взяли участь 60  шахістів 2004 року народження і молодше.

Турнір пройшов у форматі: 5 партій швидких шахів та 5 партій класичних, тобто з різним контролем часу. 

Від Нової Каховки взяли участь юнаки Микита Васильченко (3 розряд) та Святослав  Зінкевич (3 розряд), дівчата – Марія  Тимченко (2 розряд), Поліна Лищенко  (1 розряд ) та міжнародний майстер Юлія Зінкевич

До останнього туру зберігалася інтрига, до результату швидких шахів додавалися результати класичних: не всі спортсмени змогли налаштуватися на таку гру, але перемогли найсильніші –   новокаховські шахістки!

Юлія  Зінкевич виборола  І місце серед жінок турніру «А», Поліна Лищенко – загальне І місце в турнірі «Б» серед юнаків та дівчат до 16 років, Марія Тимченко  – І  місце в категорії  шахістів до 10 років.

Президент федерації шахів Херсонської області Віталій Богданов нагородив переможців змагань медалями, подарунками та кубками.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.