Нова Каховка
C

» » Сесію Новокаховської міської ради 25 лютого визнають незаконною?

Сесію Новокаховської міської ради 25 лютого визнають незаконною?

Наступна сесія Новокаховської міської ради запланована на 25 лютого 2016 року, згідно розпорядження міського голови №38 «Про скликання сьомої сесії міської ради 7-го скликання».

Згідно ст.46 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» рішення про скликання сесії ради доводиться до відома депутатів і населення не пізніш як за 10 днів до сесії. Тобто воно повинно було бути опубліковано не пізніш 15 лютого 2016 року. Але ж де воно було опубліковано?

В міській комунальній газеті «Нова Каховка» ні за 10 лютого, ні за 17 лютого його не було опубліковано.

На офіційному сайті міста воно з’явилось лише 18 лютого, тобто на 3 дні пізніш кінцевого терміну доведення.

Можливо хтось вважає яка різниця коли його опублікували, головне що витриманий термін скликання сесії. Але, згідно ст.59 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» рішення вступають в силу після їх оприлюднення! Тобто відповідне розпорядження вступило в дію лише 18, а не 10 лютого 2016 року. Але якщо воно вступило в дію лише 18 лютого 2016 року, то і дата проведення сесії міської ради не повинна бути раніш 28 лютого 2016 року.

В разі проведення сесії 25 лютого 2016 року будуть порушені права громадян та взагалі ставиться під сумнів законність ВСІХ рішень, які будуть прийняти на 7 сесії ради 7-го скликання.

Виникає питання - хто винен і чи буде зроблені висновки? Але про це у наступному матеріалі.Сесію Новокаховської міської ради 25 лютого визнають незаконною?

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.