Нова Каховка
C

» » У Новокаховського КП «Основа» арештували рахунки

У Новокаховського КП «Основа» арештували рахунки

У Новокаховського КП «Основа» арештували рахунки

«Нас повністю паралізовано», — так коментує ситуацію, що склалася на КП «Основа» його директор Олександр Чечин. Він заявив, державна виконавча служба за борги арештувала рахунки.

 

— Вони приїхали [до нас], повиривали комп’ютери. Тепер ми не можемо використати кошти на наших рахунках. А їх маємо 290 тисяч гривень, — говорить Чечин.

 

— Виконавча служба вчиняє так, як ви їй самі дозволяєте. Ви ж дочекалися до того, що вона сама приїхала до вас. А могли б узяти сантехнічні ключі й повиганяти їх [з офісу], — заявив Чечину на засіданні виконавчого комітету міськради міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

 

Як пояснив перший заступник міського голови Леонід Чурсинов, у КП «Основа» накопичився борг по сплаті єдиного соціального внеску в сумі 678 тис. грн.: «Ми заклали кошти в міському бюджеті на його погашення. Але оскільки підприємство обслуговує Райську сільську і Дніпрянську селищну ради, то варто подивитися на можливість виділення коштів і з їх бюджетів. В іншому Володимир Коваленко правий: ніхто ж не відслідковував ситуацію по «Основі», не звертався з відповідними листами. А виконавчій службі все однаково. Якби вони зараз не влетіли до цього підприємства, вони б все одно вчинили свої дії. Але якщо [рахунки] КП «Основа» будуть арештовані — що завтра доведеться робити в населених пунктах, які ним обслуговуються? Створювати нове комунальне підприємство?».

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.