Новая Каховка
C

» » Менш ніж за два тижні на Херсонщині може розпочатися паводок

Менш ніж за два тижні на Херсонщині може розпочатися паводок

Менш ніж за два тижні на Херсонщині може розпочатися паводок

У пониззі Дніпра - стрімкий підйом води. Всього за тиждень, за даними Головного управління ГС НС в Херсонській області, її рівень зріс з 519 до 525 сантиметрів. Тобто до критичної позначки в 577 сантиметрів залишилося трохи більше півметра.

 

Неважко прикинути: якщо підвищення рівня Дніпра продовжиться такими ж темпами, менш ніж за два тижні почнеться паводок. І виникне загроза підтоплення дачних селищ на лівобережжі Дніпра. Тим більше, що земля ще промерзла, і надлишки води прийняти не в змозі.

 

Начальник ГУ ГС НС Херсонщини. полковник Сергій Чорний каже, що на Дніпрі, Інгульці і узбережжі Азовського моря рятувальники виставили вішки. І щодня перевіряють, як змінюється рівень води. Якщо він перевалить за критичну позначку, область обіцяють вчасно сповістити.

 

А така ситуація цілком можлива: адже обсяги скидів з греблі Каховської ГЕС зараз збільшилися більш ніж удвічі, порівняно з літніми показниками, досягаючи 1920 кубометрів води в секунду.

 

Рівень води на дамбі Каховської ГЕС за станом на минулі вихідні (3-4 березня) становив 15 метрів 38 сантиметрів при критичному рівні в 16 метрів 89 сантиметрів.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.