Новая Каховка
C

» » Громадськість Нової Каховки вшанувала пам'ять героїв Небесної Сотні

Громадськість Нової Каховки вшанувала пам'ять героїв Небесної Сотні

20 лютого на площі біля кінотеатру «Юність» зібрались громадськість міста, представники політичних партій та депутати міської ради щоб вшанувати пам'ять Героям Небесної Сотні.

Мітинг розпочався з виконання державного гімну України та хвилини мовчання за загиблими. З промовою до присутніх виступили депутати міської ради Андрій Рашевський та Параскева Джуманіязова. Зі словами скорботи і печалі по загиблим отец Миколай нагадав присутнім про важливість злагоди у суспільстві. Наприкінці громадяни запалили свічки, які були викладені у формі хреста.

На жаль місцева влада вже по своїй традиції вирішила відпочити у вихідний день, а захід для галочки провела напередодні у п’ятницю 19 лютого.  До речі всі інші міста, а також керівництво області провели мітинг в пам'ять загиблих 20 лютого. Тож робіть висновки самі, для кого цей захід дійсно пам'ять, а для кого звичайна «галочка». Єдиний представник влади - заступник міського голови, учасник АТО Сергій Давидюк як би соромлячись за своїх теперішниї "колег" стояв трохи осторонь від загалу. Громадськість Нової Каховки вшанувала пам'ять героїв Небесної Сотні
Громадськість Нової Каховки вшанувала пам'ять героїв Небесної Сотні
Громадськість Нової Каховки вшанувала пам'ять героїв Небесної СотніГромадськість Нової Каховки вшанувала пам'ять героїв Небесної Сотні
Громадськість Нової Каховки вшанувала пам'ять героїв Небесної Сотні


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.