Нова Каховка
C

» » У Бериславському районі триває відбір кандидатів у прийомні батьки

У Бериславському районі триває відбір кандидатів у прийомні батьки

У Бериславському районі триває відбір кандидатів у прийомні батьки

У Бериславському районі успішно діють 10 будинків сімейного типу та 7 прийомних сімей, де виховується 88 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Але і сьогодні існує потреба у створенні нових сімей.

 

Прийомна сім'я – це сім'я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Метою створення прийомних сімей є забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Особливістю прийомної сім'ї як альтернативної форми сімейного влаштування дітей, які залишилися без батьківського піклування, є те, що: дитина, яка виховується в прийомній сім'ї, не позбавляється статусу дитини-сироти і за нею залишаються всі пільги, передбачені законодавством; кандидати в прийомні батьки обов'язково проходять спеціальний курс підготовки; прийомні батьки у вирішенні проблем прийомної дитини співпрацюють із соціальним працівником, який здійснює соціальний супровід прийомної сім'ї; утримання прийомної дитини в сім'ї фінансується державою.

 

Особи, які виявили бажання стати прийомними батьками, в обов'язковому порядку мають пройти навчання, організоване Херсонським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

 

Кандидати у прийомні батьки подають такі документи:

 

- заява;

 

- копії паспортів кандидатів у прийомні батьки;

 

- довідка про склад сім'ї (форма N 3);

 

- копія свідоцтва про шлюб;

 

- довідка про стан здоров'я кандидатів у прийомні батьки та членів сім'ї, які проживають разом з ними (довідка про відсутність хронічних захворювань, обстеження нарколога, венеролога, психіатра);

 

- довідка про доходи потенційної прийомної сім'ї за останні шість місяців або довідка про подану декларацію про майновий стан і доходи;

 

- довідка про наявність/відсутність виконавчого провадження стосовно боргових зобов’язань;

 

- письмова згода всіх повнолітніх членів сім'ї, які проживають разом з кандидатами у прийомні батьки,  на утворення прийомної сім'ї, засвідчена нотаріально.

 

За більш детальною інформацією звертайтеся до Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (вул. Успенська (колишня Луначарського), буд. 10, каб. 4, 5, тел. 7-39-55.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.