Новая Каховка
C

» » Виставка «Kakhovka evolution» підкорила серця молоді

Виставка «Kakhovka evolution» підкорила серця молоді

Виставка «Kakhovka evolution» підкорила серця молодіВчора, 28 лютого, на базі Каховської школи мистецтв відбулась імерсивна фотовиставка «Kakhovka evolution». Захід пройшов у рамках проекту «VIDLIK project».

 

Проект реалізується в Каховці з 23 лютого громадською організацією «VIDLIK project» (м. Київ).

 

Фотовиставка мала на меті візуальне висвітлення минулого, теперішнього та майбутнього  міста.

 

Незважаючи на негоду, захід зібрав чимало каховської молоді. Тож, для зручності всі відвідувачі були поділені на невеличкі групи екскурсантів.

Виставка «Kakhovka evolution» підкорила серця молоді

Усі охочі мали можливість переглянути фото та відео пов’язані з історією Каховки, послухати невеличку лекцію та побачити не просто сучасні фото міста, а й інтерактивні фото безпосередньо самого перебігу виставки.

Виставка «Kakhovka evolution» підкорила серця молоді

Організатори фотографували відвідувачів і одразу розміщали вироблені  світлини на стендах. По завершенню виставки можна було придбати ці фото на згадку за будь-яку ціну. Гроші підуть на подальший розвиток проекту «VIDLIK project» у Каховці.

 

На завершення відвідувачі виставки спробували спланувати на топографічній карті Каховки майбутній розвиток міста: її новобудови, вулиці, парки, виробництво тощо.

Виставка «Kakhovka evolution» підкорила серця молоді

Більше інформації про проект можна дізнатися на офіційній  сторінці у мережі Фейсбук.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.