Новая Каховка
C

» » Що водіям треба знати про оновлений техогляд авто

Що водіям треба знати про оновлений техогляд авто

Що водіям треба знати про оновлений техогляд авто

Вже з наступного року, згідно з угодою про асоціацію з Європейським Союзом, в Україні всі приватні автівки мають проходити обов’язковий технічний огляд, передає Ukr.Media.

 

Обов’язковий техогляд транспортних засобів, який існував у державі, на практиці перетворився виключно на корупційне придбання відповідних талончиків у Державтоінспекції.

 

Згідно з європейськими нормативами, технічний огляд ТЗ повинні проводити незалежні від держави СТО, які своєю ліцензією відповідатимуть за результати перевірки.

 

“Старий новий” техогляд планують ввести поетапно, в залежності від року “народження” автомобіля.

 

Як зазначив генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів та дилерів Олег Назаренко, експерти вже підготували свої пропозиції до директиви ЕС /40/2009.

 

По-перше, техогляд має коштувати для автовласника не більше 150-200 грн. По-друге, техобслуговування має акцентуватися на безпеці авто, а не на його екологічності. По-третє, нові автомобілі пропонують позбавити від перевірки на 5 років.

 

Окрім того, відібрати у держави монополію на техобслуговування й проводити його виключно під контролем громадськості.

 

Ну й нарешті, автівки, які визнані небезпечними на дорогах, мають бути “списані” чи поміщені на штрафмайданчики.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.