Нова Каховка
C

» » Інвестиційний форум «Таврійські горизонти» переїжджає в Київ

Інвестиційний форум «Таврійські горизонти» переїжджає в Київ

Інвестиційний форум «Таврійські горизонти» переїжджає в Київ

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв повідомив, що Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти» цьогоріч проведуть у Києві у вересні.

 

Про це Гордєєв заявив на колегії ОДА 21 лютого, закликавши керівників районів активно наповнювати базу інвестиційних пропозицій, що будуть представлені на форумі у Києві.

 

«Пропонуються питання, які ми виносимо на «Таврійські горизонти» в Києві 21 вересня 2018 року. Це створення тієї бази пропозицій будь-яким потенційним інвесторам, які вони в короткий період часу зможуть осмислити і прийняти управлінське рішення, де їм розміщувати свої потужності», - відзначив голова ОДА.

 

За його словами, перевага Херсонської області в тому, що тут є людський ресурс (на відміну, зокрема, від Львівської, Волинської області, які вже потерпають від дефіциту кадрів), є професійно-технічна освіта, вища освіта, тому є можливість готувати фахівців. Крім того, на Херсонщині є де розміщувати промислові майданчики – стоять підприємства, аграрний напрямок – на місці колишніх ферм.

 

«Від вас вимагається сформувати базу інвестпропозицій, яка буде наповнюватися поступово до 21.09.2018 року. Ця база пропозицій буде вами презентована у межах «Таврійських горизонтів» у Києві, який ми будемо там проводити. На тому заході очікуємо потужну присутність інвесторів з Європи, України, дипломатичне представництво. Але з квітня ми робимо промоушен нашої області саме щодо інвестиційних потужностей і можливостей», - звернувся голова ОДА до присутніх на колегії керівників районів, громад.

 

Як раніше повідомляв ПІК, на колегії розглядають питання "Про основні завдання щодо реалізації інвестиційних стратегій у районах, містах та об’єднаних територіальних громадах області, формування бази стратегічних проектів для представлення у рамках ХІ Міжнародного інвестиційного форуму "Таврійські горизонти".

 

Нагадаємо, що попередні десять інвестфорумів “Таврійські горизонти” відбулися у місті Нова Каховка.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.