Нова Каховка
C

» » В центрі Берислава з'явилась вишиванка

В центрі Берислава з'явилась вишиванка

Минає два роки з початку масових розстрілів протестувальників-захисників Майдану. З 18 лютого в Україні вшановують пам'ять Небесної Сотні - загиблих під час подій на Майдані в лютому 2014 року. Саме з цього дня почалася активна фаза протистояння між активістами і силовиками під час Революції гідності. В ці дні своїх друзів та побратимів згадують активісти Революції Гідності по всій Україні, вшановують їх пам'ять і зовсім незнайомі люди, бо кожен свідомий українець розуміє, що ці молоді патріоти загинули за наше спільне майбутнє, за нашу державу.

Завдяки цьому в місті Бериславі відбувся ленінопад! Так на місці поваленого ідола, активісти УНСО, Правого Сектора, Свободи та РДА Бериславщини створили патріотичне місце, яке знаходиться в центрі міста! Та завдяки цьому більшість мешканців вже схвалили нашу ініціативу!В центрі Берислава з'явилась вишиванкаВ центрі Берислава з'явилась вишиванка

По закінченню нашої роботи до цього місця почали підходити батьки з своїми дітьми, фотографуватися! А це вже показує як люди сумують за Українською символікою, національним стягом! Разом ми переможемо! Слава Україні! Героям слава ! Герої не вмирають!!! В центрі Берислава з'явилась вишиванка

 

Вадим Чепурной


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарій

дописувач 21 лютого 2016 13:30
Оце всі активісти, їх аж 9 чоловік, які творять новітню історію Берислава. Та чому ж вишиванка на місці постамента Леніна, це що страшний сарказм. Так треба було того хто стояв на постаменті обперезувати вишиванкою? Обмеженість розумової діяльності вказує і на ущербність дій індивідума.
  • Нравится
  • 0
Иван 22 лютого 2016 20:48
Чепурной глобальную проблему решил Бериславщины. Теперь может спать спокойно
  • Нравится
  • 0

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.