Нова Каховка
C

» » Начался сбор подписей за назначение губернатора Херсонской области

Начался сбор подписей за назначение губернатора Херсонской области

На официальном интернет представительстве Президента Украины Петра Порошенко зарегистрирована петиция  №22/021291-еп «Про призначення голови Херсонської обласної державної адміністрацї».

Инициатор петиции – Ивановская Валентина Анатольевна. Петиция зарегистрирована 19 февраля 2016 года. 


"Шановний пане Президент!
З жовтня 2015 року Херсонська обласна державна адміністрація функціонує без голови адміністрації.
У своїй передвиборчій компанії ви заявляли при прозоре і публічне призначення голів державних адміністрацій з врахуванням думок мешканців областей та районів.
Але так не відбувається, і тривалий час з невідомих підстав, йдуть якісь незрозумілі для Громади області зволікання у призначенні голови Херсонської обласної державної адміністрації, що негативно впливає на розвиток області і соціальну економічну обстановку.
У зв’язку з агресією Росії, Херсонська область набула «особливого» статусу прикордонної до агресора області.
Така «особливість» потребує мобілізації усіх чинників для утримання обстановки в області як стабільної для економічного та соціального розвитку.
Попри це, така «мобілізація» в області є недостатньою. Економічний стан області є маже найнижчим в Україні, збільшуються випадки дестабілізації безпеки в області.
Мешканці області все більше активізуються на протистояння з владою, виходять на мітинги з вимогами вирішення проблем їх життя в області.
Така ситуація в області є загрозливою .
А тому вимагаємо невідкладно призначити голову Херсонської обласної державної адміністрації, та врахувати нашу думку щодо претендента на цю посаду.
Ми вважаємо, що найкращою кандидатурою на цю посаду є Сіленков Борис Віталійович.
Саме ця людина, яка має значний досвід управління областю, має успішну практику такого управління, має глибокі професійні знання з управління та економіки регіону, має тверду і зважену позицію «дипломатії» і співпраці з усіма суб’єктами політичних і ділових кіл, має повагу значної кількості мешканців області та ділової спільноти, здатна кардинально змінити діючу «заскорузлу» систему управління областю на прогресивну та перевести область на процеси сталого розвитку.
Вимагаємо відійти у призначенні від позицій «політичної доцільності» і дослухатися до мешканців області, та призначити на посаду голови Херсонської обласної державної адміністрації Сіленкова Бориса Віталійовича".

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.