Нова Каховка
C

» » Декомунізація. Другий етап

Декомунізація. Другий етап

Андрій Парубій у своєму блозі на "Українська правда"  дав оцінку роботи місцевих рад.

"21 листопада сплив термін відведений місцевим радам на виконання закону про декомунізацію. Тепер таке право отримала Верховна Рада. В законі чітко прописаний механізм, коли у разі саботажу місцевих рад парламент, з подання Інституту національної пам'яті, отримує можливість виконати Закон про засудження комуністичного та нацистського режимів та заборону пропаганди їхньої символіки.

Верховна Рада цим механізмом скористається сповна. Ми не маємо права дати шанс перефарбованим реваншистам залишити на нашій території анклави "руского міра".

Ми не можемо й не маємо права жити на вулицях й площах, названих іменами катів нашого народу. Катів, які створили найбільш людоїдську імперію у світі. Катів, які вбили мільйони українців через голодомор і червоний терор.

Ідейні нащадки цих катів сьогодні з Кремля розгорнули проти України кровопролитну війну й окупували частину нашої землі.

Сьогодні перейменуванню підлягає 941 населений пункт. Верховна Рада має виконати Закон про декомунізацію до 21 лютого 2016 року. Ідоли кривавої комуністичної епохи мають піти в небуття назавжди.

Головна боротьба сьогодні йде за серця й свідомість людей. І наш ворог це прекрасно розуміє. Тому Кремль лише офіційно виділяє на пропаганду 92 мільярда рублів щороку. А за оцінками експертів неофіційна цифра може бути більша удвічі.

Культивація комуністичних символів – один з елементів війни Кремля проти України. І ми не маємо права грати в піддавки з ворогом."
 
Сподіваємось і в нашому місті на зміни, бо від місцевої влади цього не буде ніколи. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.