Новая Каховка
C

» » В Каховському районні змагалися юні волейболістки

В Каховському районні змагалися юні волейболістки

В Каховському районні змагалися юні волейболісткиУ спортивних залах Семенівського НВК, Малокаховської, Дмитрівської та  Роздольненської ЗОШ відбулися районні зональні змагання з волейболу серед дівчат.

Змагалися школярки віком від 2001 р. н. і молодше закладів загальної середньої освіти.

Десять команд узяли учать у змаганнях. Переможців визначали за коловою системою.

У І зоні переможцем стала команда учнів Архслобідської ЗОШ, в ІІ зоні – команда Любимівської ЗОШ № 1, в ІІІ зоні – команда Зеленопідської ЗОШ, в ІV зоні – команда Чорнянської ЗОШ.

Саме ці команди 7 лютого в спортивній залі Малокаховського НВК упродовж 5 годин вели вперту боротьбу за призові місця турніру.

У підсумку змагань перше місце посіла команда дівчат Любимівської ЗОШ - ДНЗ №1, другим призером стала команда учнів Зеленопідської ЗОШ, третє призове місце завоювала команда учнів Чорнянської ЗОШ, на четвертому місці опинилася команда учнів Архслобідської ЗОШ.

По закінченню змагань команді-переможниці вручено перехідний кубок і диплом першого ступеня, командам-призерам змагань вручено дипломи відповідних ступенів, а всі команди фінального етапу змагань отримали пам’ятні подарунки від відділу освіти Каховської районної державної адміністрації.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.