Новая Каховка
C

» » Міжфракційне депутатське об‘єднання «Відродження Херсонщини» відновить роботу у Верховній Раді

Міжфракційне депутатське об‘єднання «Відродження Херсонщини» відновить роботу у Верховній Раді

Міжфракційне депутатське об‘єднання «Відродження Херсонщини» відновить роботу у Верховній Раді

У Верховній Раді відновлять роботу міжфракційного депутатського об’єднання «Відродження Херсонщини». Про це у Фейсбуці написала прес-секретар голови Херсонської ОДА Елеонора Гуськова.

 

Про відновлення роботи «Відродження Херсонщини» заявив народний депутат  Олександр Співаковський на засіданні ГО «Міжнародне об’єднання «Земляцтво Херсонщини», яке відбулося 10 лютого в приміщенні Херсонської облдержадміністрації.


Він зазначив: «Це допоможе об’єднати зусилля парламентарів, представників законодавчої та виконавчої гілок влади, а також членів «Земляцтва Херсонщини» для того, щоб приділити більше уваги та спрямувати більше ресурсів на розвиток Херсонської області». 


До міжфракційного депутатського об‘єднання «Відродження Херсонщини» увійдуть народні депутати, які представляють інтереси виборців Херсонської області, а також й інші народні обранці, котрі вважають, що соціальний і економічний розвиток прикордонної області - Херсонщини, має бути у пріоритеті.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.