Новая Каховка
C

» » Чи навчаться в Каховці відповідати за достовірність інформації?

Чи навчаться в Каховці відповідати за достовірність інформації?

Чи не порушить депутат Терещенко та газета «Каховські новини» рішення суду та принесуть свої вибачення за опублікування недостовірної інформації?

 

Адже, саме таке рішення залишив в силі Апеляційний суд Херсонської області.

 

Зокрема, суд зобов’язав депутата Каховської районної ради VII скликання Олега Терещенка та редакцію газети «Каховські новини» протягом 10 днів з дня набрання рішенням законної сили (тобто 7 лютого) спростувати як недостовірну інформацію, що вищезгадані розмістити на офіційному веб-сайті газети «Каховські новини», на сторінці газети «Каховські новини» в мережі Фейсбук та в друкованому номері газети «Каховські новини» про нібито пропозицію районного депутата Олександра Бойка закрити Каховський РБК.

 

Постановою Апеляційного суду Херсонської області від 8 лютого 2018 року апеляційна скарга депутата районної ради Олега Терещенка та редакції газети «Каховські новини» на рішення Каховського міськрайонного суду Херсонської області від 20.11.2017 р. залишена без задоволення, а рішення суду першої інстанції – без змін.

 

Суд першої інстанції в своєму рішенні, з яким погодились троє суддів колегії Апеляційного суду, вирішив: позов Бойка Олександра Олександровича до Терещенка Олега Вікторовича, редакції газети «Каховські новини» про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди - задовольнити частково.

скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.