Новая Каховка
C

» » Чи навчаться в Каховці відповідати за достовірність інформації?

Чи навчаться в Каховці відповідати за достовірність інформації?

Чи не порушить депутат Терещенко та газета «Каховські новини» рішення суду та принесуть свої вибачення за опублікування недостовірної інформації?

 

Адже, саме таке рішення залишив в силі Апеляційний суд Херсонської області.

 

Зокрема, суд зобов’язав депутата Каховської районної ради VII скликання Олега Терещенка та редакцію газети «Каховські новини» протягом 10 днів з дня набрання рішенням законної сили (тобто 7 лютого) спростувати як недостовірну інформацію, що вищезгадані розмістити на офіційному веб-сайті газети «Каховські новини», на сторінці газети «Каховські новини» в мережі Фейсбук та в друкованому номері газети «Каховські новини» про нібито пропозицію районного депутата Олександра Бойка закрити Каховський РБК.

 

Постановою Апеляційного суду Херсонської області від 8 лютого 2018 року апеляційна скарга депутата районної ради Олега Терещенка та редакції газети «Каховські новини» на рішення Каховського міськрайонного суду Херсонської області від 20.11.2017 р. залишена без задоволення, а рішення суду першої інстанції – без змін.

 

Суд першої інстанції в своєму рішенні, з яким погодились троє суддів колегії Апеляційного суду, вирішив: позов Бойка Олександра Олександровича до Терещенка Олега Вікторовича, редакції газети «Каховські новини» про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди - задовольнити частково.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.