Нова Каховка
C

» » Компанія Маска повідомила про рекордні збитки

Компанія Маска повідомила про рекордні збитки

Компанія Маска повідомила про рекордні збитки

 

Виробник електромобілів Tesla повідомив про найбільші у своїй історії квартальні збитки і зазначив, що "виніс багато уроків" з планів виробництва "бюджетного" електромобіля Model 3.

 

Майбутнє компанії залежить від успіху Model 3.

 

Tesla повідомила про збитки у 675 млн доларів у жовтні-грудні 2017 року, у порівнянні з 121,3 млн доларів минулого року.

 

Одночасно компанія повідомила про зростання виторгу до 3,29 млрд доларів, який зріс з 2,28 млрд доларів у порівнянні з минулим роком.

 

"2018 року ми сподіваємось почати отримувати позитивний щоквартальний операційний дохід на тривалій основі", - наголосили у Tesla.

 

Всупереч поточним перешкодам у виробництві, Tesla заявила, що до кінця першого кварталу цього року і далі буде орієнтуватися на показник виробництва Model 3 до 2 500 одиниць, а до кінця другого кварталу - до 5 000.

 

Водночас компанія застерегла, що "попередній досвід роботи над Model 3 продемонстрував труднощі точного прогнозування конкретних виробничих показників у конкретні моменти часу".

 

Model 3 надійшла в продаж у США минулого року за ціною 35 тисяч доларів. Це електромобіль середнього розміру, який Tesla характеризує як найдоступніший зі своїх електромобілів, і сподівається, що він матиме масову популярність на ринку.

Компанія Маска повідомила про рекордні збитки

 

Це авто значно дешевше, ніж попередні моделі Tesla - позашляховик Model X, або спортивний електромобіль Model S, ціна яких перевищує 70 тисяч доларів.

 

Аналітики відзначають, що перші враження від результатів компанії вселяють оптимізм.

 

"Подальших затримок у виробництві Model 3 не очікують, і це добре", - зазначив Ефраім Леві з компанії CFRA Research.

 

Проте інвестори не настільки впевнені, тож після оголошення про збитки вартість акцій компанії впала.

 

Раніше, у листопаді 2017 року, Tesla відклала виробництво нової Model 3 і визнала, що відстає від плану вже на кілька місяців.

 

Власником компанії Tesla є Ілон Маск, який заснував її 2003 року. Він також володіє компанією з виробництва космічних ракет SpaceX.

 

Виробник електрокарів має 330 магазинів і центрів обслуговування по всьому світу.

 

У березні 2017 року китайська телекомунікаційна компанія Tencent Holdings придбала 5% акцій компанії за майже 1,8 млрд доларів.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.