Нова Каховка
C

» » У Новій Каховці проведено дводенний навчальний тренінг «Активні громадяни»

У Новій Каховці проведено дводенний навчальний тренінг «Активні громадяни»

21-22 листопада 2015 року у м. Нова Каховка партнером Британської Ради у Херсонській області громадською організацією «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» було проведено дводенний навчальний тренінг «Активні громадяни».

На тренінгу були присутні 18 активних громадян нашого міста, серед яких були вчителі, підприємці, архітектори, художники, спортсмени, студенти, громадські діячі, громадські організації. Протягом роботи на тренінгу учасники набули навичок підготовки грантових проектів для залучення фінансування від Британської Ради та активізації суспільства для створення ефективних команд «позитивних змін». В подальшому планується реалізація у нашому місті наступних соціальних проектів запропонованих учасниками другого тренінгу: «Місто говорить» (проект зі збереження унікальності архітектури, встановлення навігаційних історичних вказівників та виготовлення мапи історичних пам’яток для жителів міста та туристів), «ЕКОбудинок» (демонстраційний майданчик дієвих еко технологій), «Друг захисника» (створення навчального центру для дресирування собак-поводирей для осіб постраждалих у зоні АТО), «Арт-пластик» (організація переробки пластику у побутові та арт вироби), «Літній кіноклуб» (демонстрація та обговорення кінофільмів під відкритим небом), «Місто та родина» (фотовиставка професійних сімейних фото міста та історії родин), «Швидкотруд» (створення Інтернет-ресурсу для працевлаштування молоді у вільний час), «Центр перетримки тварин» (терапія домашніх тварин, фонд допомоги тваринам та організація ярмарку «Добрі руки»), «Центр історичного туризму» (історичний та фототуризм, проведення фотовиставок та історичні походи вихідного дня Херсонщиною), «Вальс у місті» та «Історичне кафе» (організація заходів для жителів м. Таврійськ), «Полілінгва» (мовний клуб для бажаючих вивчати іноземні мови за участі міжнародних представників), «Розумна школа» (пілотний проект школи майбутнього – енергозбереження, новітні спортивні знаряддя, сучасні методики навчання, виховання патріотизму), «Грамотій» (постійно діючи курси для бажаючих з підвищення правової грамотності), «Центр історичних реконструкцій» (історичний клуб, проведення фестивалів, відтворення стародавніх ремесел та поселень) та багато інших ідей які сподіваємось перетворяться у реалізовані проекти задля сталого розвитку нашого міста.

Громадська організація «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» висловлює щиру подяку за допомогу у організації та проведенні тренінгу – Британській Раді в Україні, університету «Україна» (Севрюков Г.І.) та всім небайдужим та активним громадянам міста Нова Каховка.

У Новій Каховці проведено дводенний навчальний тренінг «Активні громадяни»
У Новій Каховці проведено дводенний навчальний тренінг «Активні громадяни»


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.