Нова Каховка
C

» » Херсонська область на 18 місці по затвердженому фінансуванню на боротьбу зі СНІДом

Херсонська область на 18 місці по затвердженому фінансуванню на боротьбу зі СНІДом

ГО "Інститут аналітики та адвокації" дослідила, наскільки успішно кожен регіон виконав план боротьби зі СНІДом у 2017 році. Спеціалісти зіставили виділені кошти з витраченими та склали рейтинг областей. Дослідження ІАА стосувалося місцевих коштів.

 

Херсонська область на 18 місці по затвердженому фінансуванню на боротьбу зі СНІДом

 

На рік на виконання програми протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу в регіоні затвердили 1,2 млн. грн.

 

– Особливу увагу ми приділили 2-м основоположним напрямкам: лікуванню та профілактиці опортуністичних захворювань, – розповідає аналітик Олександр Ткаченко. – Херсонська область на 10 місці за затвердженим фінансуванням на профілактику. На напрямок лікувального характеру в програмі коштів не затвердили.

 

У обласному центрі за перше півріччя схвалили більше половини орієнтованого фінансування – 321 тис. грн. та витратили чверть суми.

 

Херсонська область на 18 місці по затвердженому фінансуванню на боротьбу зі СНІДом

 

– Херсон займає 12 місце за часткою витрачених коштів, – зазначає Олександр Ткаченко. – На напрямок лікувального характеру в програмі коштів не заплановано. За витраченими фінансами на профілактику місто посідає 12 позицію.

 

У 2017 році в регіоні зареєстрували 4366 ВІЛ-інфікованих осіб. Інформація щодо фактично витрачених коштів відсутня. Через це область знаходиться на останніх позиціях в рейтингу по боротьбі зі СНІДом. А Херсон за показниками витраченого займає 12-те місце всеукраїнського рейтингу.

 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.