Новая Каховка
C

» » З 2017 року українці зможуть оформлювати ДТП через смартфон

З 2017 року українці зможуть оформлювати ДТП через смартфон

Щоб спростити оформлення аварій по Європротоколу створять мобільний додаток. Його почнуть розробляти цього року, але повноцінно користуватися можна буде з 2017-го.

"Досвід оформлення аварій, які може покрити Європротокол, вже є у таких європейських країнах як Чехія та Польща. В цих країнах використовують мобільні додатки, в яких потрібно ввести номери полісів, відповісти на ряд питань і обрати схему ДТП. Останню можна підкоригувати, якщо вона не повіністю відповідає дорожньо-транспортній події, в яку потрапили користувачі додатка", - каже Gazeta.ua Володимир Шевченко, генеральний директор Моторного (транспортного) страхового бюро України.

Крім цього, для повноцінної роботи з додатком, потрібно внести відповідні законодавчі зміни. Зокрема ввести електронний поліс автоцивілки.

Щодо самого додатку, фірму-розробника ще не обрали, але вже вирішили, як автовласники зможуть встановити його на смартфон.

"Ці програми клієнти будуть скачувати при укладенні договору страхування. Проте зараз працюємо над тим, щоб відбувся запуск електронного поліса автоцивілки. Це потрібно, щоб кожен власник поліса отримав унікальний логін для користування програми", — розповів Володимир Шевченко.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.