Нова Каховка
C

» » У Новій Каховці за харчування дітей батьки платитимуть більше

У Новій Каховці за харчування дітей батьки платитимуть більше

У Новій Каховці за харчування дітей батьки платитимуть більше

Збільшити плату за перебування дітей у місцевих дошкільних навчальних закладах з 1 січня вирішив виконавчий комітет Новокаховської міськради. Якщо раніше середня вартість одного дітодня в дитсадку становила 15 грн., то тепер — 21 грн.

 

Зокрема, з січня батьківська плата, що встановлена в розмірі 70% від повної вартості, складатиме: в дитсадках з 10,5-годинним перебуванням — 330,46 грн. (було 236,96 грн.), в садках з нічними групами — 389,84 грн. (раніше — 276,95 грн.). Як і раніше, діятимуть пільги для дітей, чиї батьки є учасниками АТО і бойових дій, сироти та деякі інші категорії.

 

Також виконком збільшив вартість безоплатного харчування учнів 1—4 класів закладів загальної середньої освіти з 4,20 до 7 грн. за один сніданок для кожної дитини. Та збільшив вартість харчування учнів окремих категорій у розмірі 12 грн. за один дітодень.

 

Про необхідність цих змін говорилося на грудневій сесії міськради. Всі вони враховані в ухваленому бюджеті громади на 2018 рік. За словами міського голови Володимира Коваленка, причина — в значному подорожчанні вартості продуктів. Тож забезпечити більш-менш пристойний сніданок для першокласників за 4 гривні 20 копійок уже неможливо.

 

Як запевнила начальник відділу освіти міськради Оксана Якубова, всім батькам повідомлено про підвищення вартості харчування в дитсадках. «Вони не проти сплачувати більше», — говорить вона.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.