Новая Каховка
C

» » У минулому році на Херсонщині на робочих місцях померло 26 працівників

У минулому році на Херсонщині на робочих місцях померло 26 працівників

У минулому році на Херсонщині на робочих місцях померло 26 працівників

Аналізуючи стан виробничого травматизму на підприємствах, в організаціях та господарствах Херсонської області за 12 місяців 2017 року, Головне управління звернуло увагу, що протягом року на підконтрольних підприємствах внаслідок раптового погіршення стану здоров’я, через його незадовільний стан, померло на робочих місцях 26 працівників (в минулому році – 33), з яких переважна більшість – чоловіки (85%).

 

Про це повідомляє Головне управління Держпраці у Херсонській області.

 

Вік померлих у всіх випадках сягнув за 50 років (від 1944 р.н. до 1967 р.н.).

 

За результатами роботи комісій визнані пов’язаними з виробництвом 4 нещасні випадки із смертельним наслідком, вік потерпілих – 52, 55, 59 та 60 років. Таким чином, кількість випадків природної смерті, зафіксованих на виробництві, в 6 разів більше, ніж пов'язаний з виробництвом смертельний травматизм.

 

У зв’язку з цим, Головне управління рекомендує роботодавцям передбачати фінансування та організовувати проведення попереднього (під час прийняття на роботу) і періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, старших за 50 років.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.