Новая Каховка
C

» » Новокаховський школяр став чемпіоном України з боксу

Новокаховський школяр став чемпіоном України з боксу

Нещодавно в Херсоні відбувся міжрегіональний чемпіонат України з боксу серед школярів 2004-2005 року народження. В змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів з Миколаєва, Одеси, Херсона та інших міст. Боксери виборювали місця у збірній команді регіону для участі у чемпіонаті України з боксу в Бердянську.

Серед спортсменів був новокаховчанин Данило Чиньоний, який у ваговій категорії до 72 кг виборов право на участь у фіналі чемпіонату України. І вже в фінальному двобої він переміг суперника з Миколаєва та посів заслужене І місце. Данила нагороджено медаллю, дипломом та кубком.

Тренують боксера Василь Царіков (ДЮСШ Новокаховської міської ради) та Олександр  Курдов (громадьска організація «Клуб боксу «Данька»).

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.