Новая Каховка
C

» » Від стихії у Новій Каховці постраждала лікарня

Від стихії у Новій Каховці постраждала лікарня

Від стихії у Новій Каховці постраждала лікарня

На дві години без світла через негоду 22 січня залишилася центральна міська лікарня у Новій Каховці.

 

«На щастя, в хірургічному, пологовому та інших відділеннях у цей момент не велися операції. Проте тепер ми думаємо над придбанням дизельного генератора для лікарні. Через це відключення електроенергії проблемним виявився запуск котельні № 9. Втім, якісь серйозні збої цього дня допущені не були. Навіть у навчальних закладах міста температура була на рівні +16 – +19 С», — коментує перший заступник міського голови Леонід Чурсинов.

 

Без світла в цей день опинилася частина Таврійська: було збито опору електромереж. Через поломку трактора не вдалося вчасно очистити тротуари в старій частині міста. «Ми просимо у тамтешніх жителів вибачення за це, — додав Леонід Чурсинов. — У іншому збоїв не було: навіть усі автобуси по місту, приміські й шкільні курсували за графіком».

 

У сусідній Каховці через снігопади вирішили на один день, 23 січня, відмінити заняття в усіх навчальних закладах. Каховчани ж нарікали на невчасне очищення від снігу доріг і тротуарів — особливо в районах Сосновки, Городка і східній частині.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.