Новая Каховка
C

» » Новокаховських випускників запрошують до поліції

Новокаховських випускників запрошують до поліції

Новокаховських випускників запрошують до поліції

Керівництво Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області звертається до випускників міських шкіл з пропозицією почати трудову діяльність зі служби в Національній поліції України.

 

Це цікава робота, пов'язана із захистом прав і свобод громадян та їх законних інтересів від злочинних посягань.


На теперішній час середня заробітна плата співробітників поліції – 7000-12000 гривень, що значно перевищує аналогічні показники в промисловості, сільському господарстві, бюджетній сфері та сфері обслуговування.


Також випускникам пропонують вступити на денну форму навчання в навчальних закладах системи МВС у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Херсоні, Львові.


Ці ВНЗ готують фахівців за спеціальностями: правознавство, правоохоронна діяльність, психологія, соціальна робота, фінанси, облік і аудит, економіка підприємства, інформаційні управляючі системи та технології.


Диплом встановленого зразку дає право займатися професійною діяльністю не тільки в Національній поліції, а й у інших сферах після закінчення служби.


Навчання у вказаних навчальних закладах безкоштовне, час навчання зараховується у вислугу років служби в поліції. На навчання приймаються особи віком від 17 до 25 років, які мають повну загальну середню освіту.


Гарантовано державне забезпечення, чоловіки не проходять службу в Збройних Силах, видається диплом про вищу освіту, обов’язкове працевлаштування в структурних підрозділах ГУНП області за набутою спеціальністю.


Додаткову інформацію про учбові заклади МВС можна отримати в секторі кадрового забезпечення Новокаховського ВП за адресою: пр.Дніпровський, 24, каб.№215, тел. 050-818-03-98.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.