Нова Каховка
C

» » Новокаховських випускників запрошують до поліції

Новокаховських випускників запрошують до поліції

Новокаховських випускників запрошують до поліції

Керівництво Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області звертається до випускників міських шкіл з пропозицією почати трудову діяльність зі служби в Національній поліції України.

 

Це цікава робота, пов'язана із захистом прав і свобод громадян та їх законних інтересів від злочинних посягань.


На теперішній час середня заробітна плата співробітників поліції – 7000-12000 гривень, що значно перевищує аналогічні показники в промисловості, сільському господарстві, бюджетній сфері та сфері обслуговування.


Також випускникам пропонують вступити на денну форму навчання в навчальних закладах системи МВС у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Херсоні, Львові.


Ці ВНЗ готують фахівців за спеціальностями: правознавство, правоохоронна діяльність, психологія, соціальна робота, фінанси, облік і аудит, економіка підприємства, інформаційні управляючі системи та технології.


Диплом встановленого зразку дає право займатися професійною діяльністю не тільки в Національній поліції, а й у інших сферах після закінчення служби.


Навчання у вказаних навчальних закладах безкоштовне, час навчання зараховується у вислугу років служби в поліції. На навчання приймаються особи віком від 17 до 25 років, які мають повну загальну середню освіту.


Гарантовано державне забезпечення, чоловіки не проходять службу в Збройних Силах, видається диплом про вищу освіту, обов’язкове працевлаштування в структурних підрозділах ГУНП області за набутою спеціальністю.


Додаткову інформацію про учбові заклади МВС можна отримати в секторі кадрового забезпечення Новокаховського ВП за адресою: пр.Дніпровський, 24, каб.№215, тел. 050-818-03-98.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.