Новая Каховка
C

» » У Новій Каховці відбувся турнір з футзалу серед аматорських команд

У Новій Каховці відбувся турнір з футзалу серед аматорських команд

У Новій Каховці відбувся турнір з футзалу серед аматорських команд

VII чемпіонат Нової Каховки з футзалу серед аматорських команд, присвячений пам’яті гравця та тренера «Енергії» Олега Філатова, відбувся 13-14 січня в спортивному залі «Будівельник». У змаганнях взяли участь вісім команд: «Алмаз», «Локомотив», «Таврія», «Енергія-ветерани», «Легіон», «Голландець», «Шахтар» з Нової Каховки та «Титан» (с. Чорнянка).

 

Спочатку команди-учасниці були розбиті на дві групи «А» («Алмаз», «Титан», «Локомотив», «Шахтар») і «Б» («Голландець», «Таврія», «Легіон», «Енергія-ветерани») для ігор за круговою схемою. Далі команди, які посіли в своїх групах 3-4 місця, розіграли за кубковою схемою «Малий кубок». Таким же чином, з команд, що зайняли 1-2 місця в групах, визначилися призери «Великого кубка» і переможець всього турніру.


За підсумками групового турніру в півфінал «Великого Кубка» вийшли «Титан», «Шахтар», «Голландець» і «Таврія». А команди «Алмаз», «Локомотив», «Легіон» та «Енергія-ветерани» змагалися за «Малий Кубок». 

У грі за І місце «Малого Кубка» зустрілися  «Алмаз» і «Легіон». Рахунок зустрічі  6:2.


Переможцем «Великого Кубка - 2018» стала команда «Титан», яка в фіналі перемогла «Шахтар» – 6:3.

 

Кращим бомбардиром чемпіонату з 10 забитими м’ячами став Валерій Доля («Шахтар»). Кращим воротарем визнано Дмитра Панчука («Титан»), а кращим гравцем турніру – Владислава Колосова («Титан»).

У Новій Каховці відбувся турнір з футзалу серед аматорських командУ Новій Каховці відбувся турнір з футзалу серед аматорських команд


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.