Нова Каховка
C

» » У Новій Каховці створили ще одне комунальне підприємство заради чергового проекту

У Новій Каховці створили ще одне комунальне підприємство заради чергового проекту

У Новій Каховці створили ще одне комунальне підприємство заради чергового проекту

У Новій Каховці планують побудувати сучасний водноспортивний комплекс, аналогічний тому, що збираються збудувати в Коломиї більше ніж за 200 мільйонів гривень.

 

Рішення про створення нового комунального підприємства «АкваСпорт» прийняла Новокаховська міськрада. «Потреба у новому КП пов’язана з нашими намірами побудувати в місті сучасний водноспортивний комплекс, — пояснив секретар міськради Олександр Лук’яненко. — Оскільки нині змінилося законодавство, а комусь необхідно займатися замовленням проектно-кошторисної документації, підготовкою і реєстрацією майбутнього об’єкта. Звісно, задарма робитися нічого не буде, і щось цей проект коштуватиме нашій громаді».

 

За його словами, за основу Нова Каховка планує взяти готовий проект водноспортивного комплексу, що хочуть збудувати у Коломиї. «Ми практично домовилися з його проектантами. Десь на 90% ми хочемо взяти цей проект, лише трохи його доопрацюємо і далі запускатимемо процес. Зі свого ж боку ми збираємося максимально опрацювати все це з громадою. Будемо проводити громадські слухання, щоб не було найменших приводів для спекуляцій», — додав Олександр Лук’яненко.

 

Збудувати водноспортивний комплекс під назвою «Н2О» у Коломиї Івано-Франківської області справді планують до 2019 року. Відповідно до проектно-кошторисної документації вартість будівництва складає 214,6 мільйона гривень. Комплекс включатиме зали боротьби, боксу, тренажерний, ігровий з трибунами для глядачів, чотири закриті тенісні корти (один із них з трибунами), гребну залу для байдарок і каное, малий басейн для навчання дітей плаванню, конференц-залу.

 

До речі, у Новій Каховці нині всього діє близько 20 комунальних підприємств. Щоправда, в листопаді 2017 року була припинена державна реєстрація КП «Новокаховський водно-спортивний комплекс «Нептун».

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарі

Новая Каховка по сути даже до ПГТ не дотягивает, проблем выше крыши, тотальная безработица, и тут лоховодителям стукает вместо решения проблем города, фигачить космические проекты!Это либо идиотизм, либо желание нагреть ручки. Сперва нужно решить массу городских проблем и еще учитывая что НК это еврейское гетто, тут куча натягиваний, приколов и беспредела почти во всех отраслях!
  • Нравится
  • 0

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.