Новая Каховка
C

» » Чорноморський та Азовський рибоохоронні патрулі в 2017 році виявили збитки на 67 млн. грн

Чорноморський та Азовський рибоохоронні патрулі в 2017 році виявили збитки на 67 млн. грн

Чорноморський та Азовський рибоохоронні патрулі в 2017 році виявили збитки на 67 млн. грн

Чорноморський та Азовський рибоохоронні патрулі у 2017 році провели 1573 рибоохоронних рейди, в ході яких було викрито 3589 порушень правил рибальства. Збитки, завдані рибному господарству внаслідок цих правопорушень, складають 67,1 млн. грн.

 

В ході проведених спецоперацій патрульні виявили у браконьєрів 262,5 кг червонокнижної риби. Йдеться про 40,1 кг  краба трав’яного, 15,4 кг севрюги звичайної, 207 кг осетрових. Всього у порушників було вилучено 50,2 тонни водних біоресурсів та 7992 заборонених знарядь лову.

 

Рибоохоронними патрулями було складено 1748 справ та направлено в суди для притягнення громадян до відповідальності. Чорноморський рибоохоронний патруль розпочав роботу з березня 2017 року, Азовський – з травня 2017-го. Майже від початку роботи Управліннями також проводились широкомасштабні рейди з іншими контролюючими органами, було викрито декілька гучних справ з багатомільйонними збитками рибному господарству.

 

Так, Чорноморський рибоохоронний патруль разом з прикордонниками виявили порушення зі збитками в 14 млн грн. Двоє громадян здійснювали незаконний вилов червонокнижного краба трав’яного, барабулі, бичка, атерини-піщанки, креветки, камбали-глоса. Також у Чорному морі патрульні затримали грубого порушника, що завдав збитків державі на 2,3 млн грн. У сітку, яку розставив чоловік потрапило 42 екз. червонокнижного краба трав’яного та 51 екз. різноманітної риби.

 

Азовський рибоохоронний патруль спільно з працівниками СБУ зафіксували порушення на 11,6 млн грн. Браконьєр за допомогою бичкової драги виловив 2885 кг біоресурсів у протоці Тонка (Геніческий район).

 

Держрибагентство закликає громадян дотримуватись встановлених Правил любительського та спортивного рибальства. У разі виявлення фактів порушень, прохання телефонувати на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50.

Чорноморський та Азовський рибоохоронні патрулі в 2017 році виявили збитки на 67 млн. грн


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.