Нова Каховка
C

» » У Новій Каховці став дорожчим проїзд в автобусах

У Новій Каховці став дорожчим проїзд в автобусах

У Новій Каховці став дорожчим проїзд в автобусах

Підвищити тарифи на перевезення пасажирів на приміських маршрутах загального користування вирішив виконком Новокаховської міськради. З 1 січня тепер дорожче доїхати до Корсунки, Маслівки, Тополівки, Дніпрян і сусідніх сіл.

 

— Без перегляду вартості проїзду ми були б змушені скорочувати кількість рейсів або чекати, коли перевізники взагалі не зможуть виходити на маршрути. Причина — у різкому здорожчанні запчастин, дизпалива, розміру мінімальної зарплати. А востаннє тарифи на проїзд у нас підвищувалися у березні 2015 року, — розповіла начальник відділу галузей економіки міськради Тетяна Мандебура.

 

Підвищити тарифи до запропонованого самими перевізниками рівня закликав член виконкому міськради Ігор Давиденко. «Автоперевізники не є благодійними організаціями, і ми не повинні ховати цей бізнес. Звісно, підвищення цін не подобається нікому. Однак ми ж не вимагаємо в магазині, щоб хліб по 8 грн. нам продали за 2 грн.?» — пояснив він.

 

Загалом за пропозицією КП «Автоцентр» і ФОП Перетятько, які обслуговують приміські маршрути, тарифи на проїзд мали підняти майже вдвічі. Проте виконком на це не наважився. «Зрештою, тарифи підвищили нам суттєво менше, ніж ми пропонували, — розповів директор КП «Автоцентр» Олег Тарабака. — Так, до Дніпрян проїзд в автобусі підвищиться з 5 до 8 грн. (пропонувалось 9,40 грн.), до дач у Корсунці — 11 грн., до самої Корсунки — 9 грн.».

 

Утім, протягом 2018 року тарифи передбачається переглянути знову. Попередньо у червні. «Ніхто ж не знає, якими будуть ціни. Крім того, в Україні планується підняти мінімальну зарплату. А це також потягне за собою зростання собівартості послуг», — пояснив підприємець Віталій Перетятько.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.