Нова Каховка
C

» » Довірливі новокаховчанки стали жертвами телефонних аферистів

Довірливі новокаховчанки стали жертвами телефонних аферистів

Довірливі новокаховчанки стали жертвами телефонних аферистів

Дві жительки Нової Каховки стали жертвами телефонних аферистів. 31-річна та 52-річна жінки під час телефонної розмови з шахраєм втратили разом близько 20 тисяч гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

 

В обох випадках шахрай діяв за наступною схемою: аферист телефонує «жертві», представляється працівником банку та повідомляє, що картка заблокована. Людина, вважаючи, що дійсно спілкується з представником банку, розповідає всю інформацію, що стосується картки – її номер, термін дії та CVV-код. Після цього з банківської картки зникають усі гроші. Також в деяких інших випадках на телефон може надходити SMS-повідомлення про блокування банківської картки та вказаним телефонним номером, за яким слід звернутися, щоб розблокувати картку.

 

Поліція нагадує - будьте обачні та пам’ятайте: 


- якщо вам телефонують нібито з банку, говорять про заблокування вашої картки і просять повідомити PIN-код банківської картки, CVV код або інші реквізити – це шахрайство. Співробітники банку ніколи не телефонують клієнтам і не розпитують особисті дані. Якщо ви маєте сумніви, чи дійсно вам телефонує справжній співробітник - запитайте, коли і в яке відділення ви можете підійти, щоб вирішити проблему особисто, а не по телефону;


- якщо особа, яка представляється працівником банку, пропонує вам по телефону допомогти у проведенні якихось операцій з карткою - наполягайте на їх проведенні у відділенні банку.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.