Новая Каховка
C

» » Довірливі новокаховчанки стали жертвами телефонних аферистів

Довірливі новокаховчанки стали жертвами телефонних аферистів

Довірливі новокаховчанки стали жертвами телефонних аферистів

Дві жительки Нової Каховки стали жертвами телефонних аферистів. 31-річна та 52-річна жінки під час телефонної розмови з шахраєм втратили разом близько 20 тисяч гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

 

В обох випадках шахрай діяв за наступною схемою: аферист телефонує «жертві», представляється працівником банку та повідомляє, що картка заблокована. Людина, вважаючи, що дійсно спілкується з представником банку, розповідає всю інформацію, що стосується картки – її номер, термін дії та CVV-код. Після цього з банківської картки зникають усі гроші. Також в деяких інших випадках на телефон може надходити SMS-повідомлення про блокування банківської картки та вказаним телефонним номером, за яким слід звернутися, щоб розблокувати картку.

 

Поліція нагадує - будьте обачні та пам’ятайте: 


- якщо вам телефонують нібито з банку, говорять про заблокування вашої картки і просять повідомити PIN-код банківської картки, CVV код або інші реквізити – це шахрайство. Співробітники банку ніколи не телефонують клієнтам і не розпитують особисті дані. Якщо ви маєте сумніви, чи дійсно вам телефонує справжній співробітник - запитайте, коли і в яке відділення ви можете підійти, щоб вирішити проблему особисто, а не по телефону;


- якщо особа, яка представляється працівником банку, пропонує вам по телефону допомогти у проведенні якихось операцій з карткою - наполягайте на їх проведенні у відділенні банку.

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.