Нова Каховка
C

» » Новокаховський мер обіцяв велику кадрову ротацію

Новокаховський мер обіцяв велику кадрову ротацію

Новокаховський мер обіцяв велику кадрову ротацію

Двох нових заступників міського голови затвердила Новокаховська міськрада. На ці посади з 1 січня 2018 року заступлять Віктор Замковий, котрий нині працює заступником директора КП «Міський водоканал», і директор пасажирського комунального підприємста «Автоцентр» Олег Тарабака. Також рішенням міськради за власним бажанням звільнено заступника міського голови Сергія Давидюка.

 

— Сергій дискомфортно почувався на цій посаді й попросив підписати його заяву та в разі можливості допомогти з праце­влаштуванням, — прокоментував міський голова Володимир Коваленко. — Віктор Замковий на новій посаді повинен закрити блок питань взаємодії з громадськими організаціями пат­ріотичного спрямування. Одна з працівниць міського військкомату зізналася, що з такою людиною, як Замковий, вона готова йти і у вогонь, і у воду. Погодьтеся, це вже достойно характеризує людину. Загалом у нас давно передбачено 4 заступники місь­кого голови. На четвертому ми завжди економили і «доекономилися» до того, що ані захворіти не можна вже нікому, ні виїхати кудись у відрядження. А Олег Тарабака своїм ставленням на посаді директора ПКП «Автоцентр» за­служив на це. Я його мітив на заступника ще 5-6 років тому. Шмат роботи у нього буде великий: треба оновити транспортний парк, забезпечити 5-6 автобусних рейсів на день у всі віддаленні населені пункти міськради і багато чого іншого.

 

Міський голова анонсував також заміну деяких директорів комунальних підприємств і чиновників з апарату виконавчого комітету міськради.

 

«За результатами зауважень начальника фінансового управління міськ­ради більшість розпорядників бюджетних коштів були мною депремійовані. А два тижні тому у нас почалася потихеньку ротація кадрів. Пов’язана вона з тим, що дехто втратив почуття реальності, дехто — відповідальності, а хтось і просто власного страху. Проте це буде нести стабільний і виважений характер. А кого воно торкнеться — ви скоро побачите», — пообіцяв Володимир Коваленко.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.