Нова Каховка
C

» » Херсонська Торгово-промислова палата проведе семінар

Херсонська Торгово-промислова палата проведе семінар

Херсонська Торгово-промислова палата за підтримки Посольства Великої Британії в Україні проводить безкоштовний семінар для виробників та експортерів Херсонської області на тему: «Експорт свіжих овочів та фруктів до ЄС» вівторок, 01 березня 2016 р.

Ціллю заходу є підвищення обізнаності вітчизняних виробників щодо вимог до безпечності харчових продуктів первинного сільського господарства в умовах їх реалізації на ринках країн-членів Європейського Союзу.

 

Захід проходитиме у конференц-залі Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА (м. Херсон, просп. Ушакова, 47, І поверх). Участь у семінарі – безкоштовна.


Основним доповідачем виступає Стів Хомер – провідний консультант Global Food Safety Initiative (Глобальна ініціатива з безпечності харчових продуктів).

 


Для реєстрації участі та отримання додаткової інформації просимо звертатися до Центру підтримки експорту Херсонської ТПП за тел.: (0552) 325291 (Дюдяєва Ольга, +38 (050) 9061899 та Сирчина Ганна, +38 (067) 5530035 або писати на e-mail: export@tpp.ks.ua, iso@tpp.ks.ua.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.