Новая Каховка
C

» » Мандрівний фестиваль кіно завітає до Каховки та Нової Каховки

Мандрівний фестиваль кіно завітає до Каховки та Нової Каховки

В жовтні в Україні стартував XIV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Вже чотири роки не оминає він і Херсонщину.

 

Цього року найцікавіші документальні стрічки про права людини побачать жителі понад 200 міст і містечок України. Традиційно Мандрівний Docudays UA триватиме до кінця грудня й завітає до 22-х областей.

 

Головна тема цьогорічного фестивалю – «Чотири градуси» та присвячена проблемі зміни клімату й захисту довкілля. Екологи прогнозують: до кінця сторіччя саме на стільки підніметься середня температура на Землі, що спровокує природні катаклізми на планеті. Херсонська область останньою серед областей України приймає естафету транслювання і стартує 10 грудня символічно в день прав Людини і проводитиметься до 17 грудня.

 

Ініціативна група ГО «Медіа клуб громадського діалогу «Європростір»» традиційно транслюватиме фільми містами Каховка та Нова Каховка в форматі відкритих показів з післяпоказовими дискусіями на задані картинами теми.

 

В місті Нова Каховка локації для показів надали Новокаховська картинна галерея ім. А. Гавдзінського та кінотеатр «Юність». У Каховці - Каховська станція юних натуралістів, Каховська міська рада та Каховський центр дитячої творчості.

 

В програмі показів режисери стрічок торкатимуться багатьох гостросоціальних питань, серед яких: бізнес, сповнений жорстокості та корупції, пов`язаний з торгівлею китами, дельфінами і моржами; судовий процес над українським режисером, незаконно ув’язненим у Росії; циклічність страждань Кримських татар; страшні реалії війни на прикладі сходу країни від першої особи – Іловайський котел, зафіксований бійцями, та війна в Сирії з уст матері дівчини, яка добровільно знехтувала Францією заради визволення своєї країни та інші цікаві теми.

 

Організаторами фестивалю в Україні є Українська Гельсінська спілка з прав людини, громадська організація «Південь», благодійна організація «Фонд милосердя та здоров’я», та ГО «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв». Фестиваль неполітичний та некомерційний, тому вхід на всі локації вільний.

 

Нагадаємо, місія мандрівного фестивалю – створити можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу.

Мандрівний фестиваль кіно завітає до Каховки та Нової Каховки


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.