Нова Каховка
C

» » Важливо: на які виклики перестане приїжджати «швидка»

Важливо: на які виклики перестане приїжджати «швидка»

Важливо: на які виклики перестане приїжджати «швидка»

 

Швидка допомога не буде госпіталізувати українців з підвищеним тиском або високою температурою.

 

Про це заявила в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

 

«Непрофільні виклики – це є проблемою, яка існує багато років в Україні. Ми заохочуємо людей, щоб вони мали своїх сімейних лікарів, тому сподіваємося, що буде менше таких викликів. Підвищений тиск або температура у дитини – це не є підставою для виклику екстреної медичної допомоги», – зазначила вона.

 

Слід уточнити, що до «модернізації» медреформи, бували випадки, коли швидка допомога відмовлялася приїжджати на виклик, якщо у дитини був підвищений тиск або температура, однак дзвінок в міністерство виправляв ситуацію.

 

«В минулому році, у малюка трьох років температура піднялася до 41 градуса. У “швидкій” сказали – самі збивайте, причин для виклику немає. У підсумку я не знайшла іншого виходу як подзвонити в міністерство і поскаржитися на поліклініку – тут же і карета приїхала, і лікарі вибачилися. А тепер дзвони – не дзвони в міністерство, а толку не буде», – розповідає мешканка столиці.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.