Новая Каховка
C

» » В Україні з 1 січня суттєво подорожчає горілка

В Україні з 1 січня суттєво подорожчає горілка

В Україні з 1 січня суттєво подорожчає горілка 

Держпідприємство «Укрспирт» вирішило зрівняти у правах виробників масового алкоголю і скасувати знижки на покупку спирту для трьох найбільших компаній, котрі утримують до 80% вітчизняного ринку міцного алкоголю, що знову підніме ціну пляшки оковитої.

 

В.о. глави ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко заявив, що з 1 січня 2018 року компанія скасовує дисконт на покупку спирту для ТОВ «УДК» — ТМ «Хортиця», ТОВ «НВК» — (ТМ «Козацька рада», «Перша гільдія») і ТОВ «ЛВН» ТМ Nemiroff.

 

Горілка цих трьох компаній може подорожчати приблизно на 1 грн за пляшку 0,5 літра у зв’язку зі зростанням на 91 коп. собівартості її виробництва.

 

За ціни 341 грн/дал 100-відсоткового спирту «Люкс» для інших споживачів трійка найбільших з урахуванням знижки купувала його за 285 грн/дал, розповів в.о. глави «Укрспирту».

 

«Ми маємо намір створити рівні умови учасникам горілчаного ринку, скасувавши з 1 січня 2018 року знижки на покупку спирту, які діяли до останнього часу виключно для трьох найбільших виробників», — зауважив Лучечко.

 

За його словами, сукупна питома вага трьох компаній в обсязі споживання спирту два роки тому становила 50%, 2017-го — вже 70%: «Вони поглинають ринок малого і середнього виробника (а їх ще є близько 30 споживачів)».

 

«Якщо за державою зберігається монопольне право на виробництво спирту, то і ціна на нього повинна бути однаковою. Всі учасники ринку, і великі, і менш великі, повинні перебувати в рівних умовах, інакше це просто несправедливо», — підкреслив в.о. глави «Укрспирту».

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.