Нова Каховка
C

» » Яка частка пенсії йде на комуналку?

Яка частка пенсії йде на комуналку?

«Слово і Діло» склало інфографіку про те, яку частину пенсії самотнього пенсіонера забирає щомісячна оплата комунальних платежів за умови, що він проживає в невеликій однокімнатній квартирі.

 

Старість – не радість. У сучасній Україні ця приказка особливо справедлива, адже тільки за оплату комуналки пересічний український самотній пенсіонер повинен віддати 1,3 тисячі гривень – 77% своєї пенсії, що ставить цю категорію населення на межу виживання. Після оплати послуг ЖКГ з отриманих 1,7 тисячі гривень у пенсіонера залишається на весь місяць «аж» 400 гривень, які мають бути витрачені на їжу, ліки й одяг. 

Яка частка пенсії йде на комуналку? 

Звичайно, багато хто – але далеко не всі – пенсіонери отримують пільги і субсидії від держави. Зокрема, 100% пільгу на оплату комунальних платежів мають ветерани війни старші за 85 років, інваліди війни всіх категорій, люди з особливими заслугами перед державою та їхні вдови.

 

75% пільгу на оплату комунальних послуг мають ветерани бойових дій, 50% – учасники війни, члени сімей загиблих ветеранів війни, чорнобильці першої і другої категорій. Наймасовішою категорією пенсіонерів, які отримують пільги, є діти війни: їм держава надає 25% знижки на оплату вартості комунальних послуг.

 

Нагадаємо, 2017 року Кабінет міністрів України планує підвищити соціальні стандарти на 10% при індексі інфляції 8,4%.

 

Раніше віце-прем'єр Павло Розенко заявив, що сьогодні немає вагомих причин для зростання тарифів на житлово-комунальні послуги і газ.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.