Новая Каховка
C

» » Кандидати на вибори в Роздольненській ОТГ вже зареєстровані

Кандидати на вибори в Роздольненській ОТГ вже зареєстровані

Зовсім скоро, 24 грудня, відбудуться перші вибори голови та депутатів Роздольненської об’єднаної територіальної громади (Каховський район).

 

Кандидати на вибори в Роздольненській ОТГ вже зареєстрованіУ повідомлені видання «Новамедіа» зазначають: «на відміну від усіх попередніх перегонів можна констатувати більш змістовну роботу партійних осередків. Якщо раніше ми всі спостерігали бенефіс самовисуванців і кволу, майже імпотентну роботу партійних організацій, то сьогодні ми можемо констатувати політичну активізацію».

 

Так, в Роздольненській ОТГ: на 14 мандатів претендують всього 9 самовисуванців із 90 претендентів. Представники є від відомих партій: БПП «Солідарність», Наш Край, ВО «Батьківщина», Опозиційний блок, ВО «Свобода», УКРОП, Радикальна партія, ПП «Самопоміч».

 

Крім цього, зареєструвалися троє кандидатів від нової партії - Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі.

 

Про що це свідчить? Місцеві осередки получили добрий прочухан від київського керівництва та партійних штабів. Посварили і побігли по селах місцеві штабісти купувати, вмовляти, переманювати кандидатів.

 

Хоча також можна констатувати формальний підхід деяких партійних штабів до підбору кандидатур. По деяким громадам складається таке враження, що висували так аби висунути, ну або кошти на вибори освоїти/списати.

Кандидати на вибори в Роздольненській ОТГ вже зареєстровані


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.