Новая Каховка
C

» » Каховка долучилась до акції «Україна моя вишивана»

Каховка долучилась до акції «Україна моя вишивана»

Каховка долучилась до акції «Україна моя вишивана»До Каховського центру дитячої творчості завітала мандруюча карта України, яку вишивають народні умільці з усіх куточків рідної землі.

 

За ініціативи народної майстрині Ірини Крутько Каховка прийняла цю естафету в рамках акції «Україна моя вишивана» від Нової Каховки.

 

Акція стартувала 22 червня цього року в селищі Скалі-Подільській Борщівського району Тернопільської області за ініціативи народних майстринь Тернопільського центру народної творчості Ірини Харатін та Тетяни Дяківнич.

 

Вишивана карта України розміром 3 на 1,5 метра буде надзвичайно різнобарвна, адже кожна область вишивається всіма кольорами українського вінка.

 

За задумом ініціаторів акції, карта має об’єднати українців з різних регіонів нашої держави в єдиній меті, в своєрідній молитві за мир та спокій України.

 

Карта подорожуватиме країною, і кожен бажаючий зможе долучитися до доброї справи і вишити частинку полотна. Вишити із світлими думками, надією на краще, вірою в Україну.

 

Організатори розповідають, що помандрує карта і до української діаспори у Великій Британії.

 

Та навіть більше, по завершенню оздоблення карти, її відправлять на освяту самим Папою до Ватикана.

 Каховка долучилась до акції «Україна моя вишивана»

Каховка долучилась до акції «Україна моя вишивана»

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.