Новая Каховка
C

» » Відкрита першість з футзалу серед студентських команд пройшла в Новій Каховці

Відкрита першість з футзалу серед студентських команд пройшла в Новій Каховці

Минулого тижня в рамках акції «16 днів проти насильства» в спортивному залі «Гарт» пройшла відкрита першість з футзалу серед студентських команд. У змаганнях взяли участь юні спортсмени з трьох новокаховських навчальних закладів: політехнічного колледжу, приладобудівного технікуму та агротехнологічного коледжу.

За підсумками першості команди посіли:

І місце – приладобудівний технікум (зіграв унічию 4:4 з командою агротехнологічного коледжу, а потім виграв у команди політехнічного коледжу з рахунком 6:1).

ІІ місце – політехнічний коледж (впевнено обіграв 12:2 команду агротехнологічного коледжу, але програв команді приладобудівного технікуму з результатам 1:6).

ІІІ місце – агротехнологічний коледж (нічия 4:4 з командою приладобудівного технікуму, програш 2:12 команді політехнічного коледжу).

Одразу по закінченню першості, відбулось урочисте нагородження команд грамотами та перехідним кубком команду-переможець Новокаховський приладобудівний технікум.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.