Нова Каховка
C

» » Каховка закупить медичне обладнання на майже 3 мільйони

Каховка закупить медичне обладнання на майже 3 мільйони

Каховка закупить медичне обладнання на майже 3 мільйони

Наприкінці листопада міська рада Каховки внесла доповнення до Програми економічного, соціального та культурного розвитку міста на 2017 рік.

 

Так, її доповнили додатком №7. У ньому перераховується медичне обладнання, яке закуплять за рахунок міського бюджету. Тільки ці кошти спершу перерахують у вигляді субвенції до бюджету району.

 

Що ж саме і скільки планують придбати? Три штуки дитячого медичного відсмоктувача коштуватимуть 10,5 тисяч гривень. За протипролежні матраси у кількості 10 штук планують віддати 26 тисяч.

 

Ще 90 тисяч піде на ліцензію для програмного забезпечення медичної інформаційної системи «МедЕйр». І стільки ж на впровадження цієї системи.

 

На два пульсоксиметра для новонароджених з неонаталогічним датчиком піде 13 тисяч. А ось лазерний коагулятор затягне на майже 182 тисячі.

 

Придбати хочуть і 5 моніторів пацієнта. Кошторис – 150 тисяч гривень.

 

Два апарати штучної вентиляції легень коштуватимуть бюджету 560 тисяч гривень.

 

Подібний апарат для малюків обійдеться у 249 тисяч. На 7 шприцевих дозатори виділять 119 тисяч, ще 72 тисячі – на пару кисневих концентраторів.

 

Стіл для санітарної обробки новонароджених – 28 тисяч. Півмільйона гривень витратять на придбання колоноскопу, бронхоскоп виявився трохи дешевшим – майже 396 тисяч.

 

Також планують за бюджетні кошти придбати 2 підйомники для людей з особливими потребами на 52 тисячі, і майже на 200 тисяч комп'ютерної техніки.

 

Усього на медобладнання витратять 2 млн 736 тис 800 грн.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.